Tomasz Gmitruk

Tomasz Gmitruk

Tomasz Gmitruk

Lista KWW “WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY” Pozycja 7

Okręg nr 2 

Dzielnice: Częstochówka-Parkitka; Kiedrzyn; Tysiąclecie

Tomasz Gmitruk

Rodowity częstochowianin, z zawodu radca prawny, prywatnie mąż Katarzyny i ojciec dwóch synów czwartoklasisty – Antoniego i przedszkolaka Julka. Ukończył Uniwersytet Śląski w Katowicach. Pracuje w Częstochowie w małym zespole prawników, we własnej kancelarii przy Placu Daszyńskiego. Swoją skuteczność i pracowitość chce wykorzystać w działaniu na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców.

Działalność społeczna:

Działam w Europejskim Stowarzyszeniu Młodych Prawników. Wspieram lokalne organizacje, moich sąsiadów i ludzi z mojej okolicy. Staram się działać gdy tylko jestem potrzebny i zawsze gdy jest to możliwe. Prywatnie jestem zapalonym sportowcem. Wspinam się, biegam, gram w piłkę nożną.  

Dla Częstochowy:

Kandydując do Rady Miasta Częstochowy liczę na Państwa poparcie. Znam problemy mieszkańców naszych dzielnic, ponieważ mieszkam tu od urodzenia. Tu się wychowałem i tu wychowują się moje dzieci. Potrafię pracować i być skutecznym.

W staraniach o poprawę życia w naszych dzielnicach z pewnością pomoże mi moje wykształcenie. Po prostu wiem jak zrealizować w praktyce potrzeby mieszkańców naszej okolicy. W pracy radnego zamierzam realizować założenia społecznego komitetu „Wspólnie dla Częstochowy”.

21 października liczę na Twój głos.

Wszyscy kandydaci okręgu wyborczego nr 2

Stanislaw-Gruszka248x30-min

Stanisław Gruszka

Okręg 2, Pozycja 1
musial248-min

Mariusz Musiał

Okręg 2, Pozycja 5
Joanna-Gorna-248x304

Joanna Górna

Okręg 2, Pozycja 2
Maria-Kotkiewicz248x304-min

Maria Kotkiewicz

Okręg 2, Pozycja 6
kłosowska248x304-min

Magdalena Kłosowska

Okręg 2, Pozycja 3
Tomasz-Gmitruk248

Tomasz Gmitruk

Okręg 2, Pozycja 7
Katarzyna-O_S248x304-min

Katarzyna Olejniczak-Szuster

Okręg 2, Pozycja 4