Krystyna Stefańska

Krystyna Stefańska

Krystyna Stefańska

“WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY”

Okręg nr 3 

Dzielnice: Mirów; Północ; Wyczerpy-Aniołów; Zawodzie-Dąbie

Mam 57 lat.

Z wykształcenia jestem plastykiem, technikiem ceramiki artystycznej. Od 2014 roku pełnię funkcję Radnej Miasta Częstochowy ( jestem radną niezależną ). W tym czasie pomagałam Państwu rozwiązywać trudne, ale i te codzienne sprawy. Podczas pełnienia funkcji radnej , poznałam bezlitosny świat polityki, od którego starałam się uciekać. Sprawy ludzi i ich problemy, były dla mnie ważniejsze od każdej partii politycznej i wszystkiego z czym kojarzy się to słowo, ponieważ partie niszczą samorząd i niezależność ich działaczy.
 
Na swej drodze spotkałam wiele ważnych osób reprezentujących różne opcje polityczne –niezależnie od poglądów, potrafię z nimi współpracować na rzecz naszego miasta. Pochylam się nad problemem każdego człowieka. Praca dla Państwa sprawia mi wiele radości i jest moją pasją. Zawsze z godnością Państwa reprezentuję, na terenie miasta, jak i na forum międzynarodowym.
 
Jako Wasz reprezentant w Radzie Miasta Częstochowy, starałam się działać zgodnie z przysięgą którą składałam. Jeżeli w swej działalności popełniłam błędy, to były one niezamierzone i serdecznie za nie przepraszam. Częstochowa jest naszym miejscem na ziemi. Kocham moje miasto i deklaruję dalszą ciężką pracę, by mieszkańcom żyło się lepiej.
 
Cechuje mnie wrażliwość, życzliwość i serdeczność. Jestem osobą kreatywną, przebojową, pracowitą i odważną.
 
Za pracę na rzecz miasta i społeczności lokalnej zostałam nominowana przez Kapitułę Dziennika Zachodniego do plebiscytu „Człowiek Roku 2015”, ,,Kobieta na medal 2015” ,,Osobowość Roku  2018”. Brałam również udział  w plebiscycie Życia Częstochowy ,, Wybierz Radnego. ” Jestem wieloletnią liderką Budżetu Obywatelskiego.
 
JESTEM WASZĄ RADNĄ.  JESTEM Z WAMI I DLA WAS.

Mój program wyborczy:

– walka z zagrożeniem powodziowym naszego miasta ( budowa wałów przeciwpowodziowych na Kanale Ulgi Kucelinka i innych tego typu obiektach ).
– walka ze smogiem.
– opieka nad Seniorami
– bezpieczeństwo mieszkańców ( instalacja monitoringu i budowa komisariatów w dzielnicach peryferyjnych ).
– bezlitosna walka z trucicielami środowiska.
– infrastruktura drogowa ( budowa dróg i chodników w dzielnicach peryferyjnych ).
Szanowni Mieszkańcy Częstochowy dziękuję za zaufanie i współpracę.Jestem dumna, że mogę Państwa reprezentować.